NOWE ZAJĘCIA FITNESS-DANCE!

Zapraszamy na zajęcia Dancehall i Sexy Dance.

Od października odbywać się będą nowe zajęcia taneczne prowadzone przez Wiktorię Zoe Wodarka. Jest to młoda instruktorka, która swoją przygodę z tańcem rozpoczęła 13 lat temu. Uczęszczała na zajęcia z jazzu, klasyki, tańca towarzyskiego, współczesnego, hip-hopu, dancehallu, sexy dance. Tańczyła na deskach krakowskich teatrów m.in. Teatr Ludowy oraz Teatr Groteska. Ukończyła kurs Instruktora Sportu ze specjalizacją Taniec. Przechodząc przez różne style taneczne w końcu odnalazła swój. Zajęcia, które będzie prowadzić to:

Dancehall – taniec wywodzący się z Jamajki, bazujący na izolowanych i płynnych ruchach całego ciała. Każdy krok ma swoją historię i swojego twórcę. Ucząc się ich poczujesz się pewnie i atrakcyjnie. Dzięki regularnym zajęciom zyskasz zdrowie, kondycje, a co za tym idzie dobre samopoczucie! Ważne jest to nie są to tylko ruchy na sali treningowej. To muzyka, emocje i znajomość historii tańca. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet oraz mężczyzn w każdym wieku.

Sexy Dance – połączenie różnych stylów tanecznych takich jak dancehall, twerk i wiele innych. Pozwala on pokonywać swoją nieśmiałość, a także poczuć wdzięk oraz seksapil. Dzięki tym zajęciom poznasz wiele subtelnych oraz kocich ruchów. Taniec ten przeznaczony jest wyłącznie dla kobiet w różnych przedziałach wiekowych.

Zapisz się już dziś! Nie czekaj!

Link do strony na facebooku: https://www.facebook.com/zoewodarka
Link do youtube: https://www.youtube.com/channel/UCQHci-_3QGXNdLnk-POsQ8A/videos

11218211_815183398596516_2850800113265330314_n