Aquaruch

Aquaruch (ruch w wodzie) to szereg ćwiczeń kinezyterapeutycznych wykorzystując środowisko wodne z automasażem . Tą doskonałą formę aktywności ruchowej i rehabilitacyjnego usprawniania adresujemy dla wszystkich osób młodych i starszych z dysfunkcją ruchową, problemami nadwagi, chorobami przemiany materii (cellulit), tendencjami do tycia, z poczuciem ociężałości fizycznej i psychicznej, braku kondycji oraz typowych domatorów telewizyjnych.

aquaruch

Wykorzystujemy deski, makarony, piłki do ćwiczeń w  wodzie, marsz, podskoki, taniec, zabawę,  elementy terapii relaksacyjnej i improwizacji ruchowej. Taki trening w grupie, przy muzyce, miłej i wesołej atmosferze to pewna metoda pozbycia się przykurczów, zbędnych kilogramów i  kompleksów.  Dostarczymy organizmowi bombową dawkę pozytywnej witalnej energii.

Cennik:
– 14,00 zł za 1 wejście.

Godziny zajęć:
– Poniedziałek  od 18.15 do 19.00 (Dominika)
– Poniedziałek od 19.00 do  19.45 (Dominika)
– Poniedziałek od 19.45 do 20.30 (Dominika)
– Poniedziałek od 20.30 do 21.15 (Dominika)

 

Uwaga! Podane na tej podstronie dni i godziny odbywania się zajęć mogą ulegać zmianom. Aktualne komunikaty o zmianach publikujemy w zakładce pn. zmiany godzin pracy.

Zajęcia obywają się na małym basenie i trwają około 45 minut, na kilkanaście minut przed zakończeniem zajęć zostają włączane hydro masaże z których można dodatkowo korzystać. Informacje dotyczące instruktorów prowadzących zajęcia znajdują się w zakładce pn. instruktorzy. Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją ich regulaminu. Wszystkie regulaminy publikujemy w zakładce pn. regulaminy.