O nas

Wybrano pustą stronę stanowiącą zakładkę konkretnego działu. Z górnego menu proszę wybrać jedną z podstron działu (np. duży basen, aquaaerobic, kontakt, karnety).

Żeby wrócić na stronę główną proszę kliknąć tutaj. Zawsze można też skorzystać ze znajdującej się w górnej części strony wyszukiwarki.

error

Przypominamy, że informacje na stronie ułożone są hierarchiczne (bez limitu zagłębień, czyli strona dzielona jest na podstrony, podstrony na kolejne podstrony itd.). Dodatkowo poszczególne strony i podstrony mogą być stronicowane. Niektóre informacje mogą być dodawane jako załączniki do podstron (w formie odrębnych plików do wyświetlenia lub plików do pobrania).

Żeby ułatwić dostępność wszystkim użytkownikom staramy się pisać zrozumiale (wyjaśniać trudne słowa, rozwijać skróty oraz unikać niezrozumiałego słownictwa) i czytelnie (staramy się odpowiednio formatować teksty, w tym stosować wypunktowania, wyróżnienia i możliwie krótkie akapity).

Zdajemy sobie sprawę, że zbudowanie strony w pełni odpowiadającej potrzebom wszystkich odbiorców nie jest łatwe. Mamy jednak nadzieję, że nasz serwis spełni Państwa oczekiwania. Gdyby jednak tak się nie stało prosimy o kontakt. Chętnie podejmiemy się próby jego zoptymalizowania.

W niektórych przypadkach (w ramach konkretnych artykułów) użytkownicy mają możliwość komentowania treści. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zastrzega sobie w tym przypadku prawo do redagowania i skracania treści wprowadzonych przez użytkowników. Odpowiedzialność za komentarze ponoszą ich autorzy.