Zdjęcia podglądowe, luźno związane z tematyką artykułu (wiadomości), może przedstawiać osoby, obiekty, infrastrukturę (w szczególności sportową), sprzęt (w szczególności sportowy), krajobraz, itp.

Nowe zajęcia: JOGA REGENERACYJNA, HATHA-JOGA!

Od września 2023 r. zapraszamy na nowe zajęcia. Połączenie łagodnego ruchu z relaksacją i utrzymanie ciała w zdrowiu.

JOGA REGENERACYJNA

To połączenie łagodnego ruchu z relaksacją. To praktyka zbudowana wokół wybranych dolegliwości (np. bóle głowy, kręgosłupa, oczu, problemy trawienne itd.), które mogą zostać uśmierzone poprzez regularne ćwiczenia. Stymuluje to do pracy określone narządy pomagając ciału zintegrować się i leczyć. Zajęcia jogi regeneracyjnej są bardzo spokojne i powolne, a pozycje wymagają minimalnego wysiłku. Ten typ jogi jest przeznaczony dla każdego bez względu na kondycję fizyczną więc jeśli poczułaś/łeś, że to może być coś dla ciebie przyjdź i spróbuj.

Zajęcia w poniedziałki godz. 9.00, czwartki godz. 17.50 i godz. 19.00 (po zebraniu min. 10 osobowej grupy). Zapisy w kasie MOSiR.

Mile widziane jest przyniesienie na zajęcia przez uczestników maty i klocków do jogi.

HATHA-JOGA

Nadrzędnym celem hatha-jogi jest utrzymanie ciała w zdrowiu. Jej praktyka pomaga nam utrzymywać się w dobrej kondycji, tak fizycznej, jak i psychicznej. Joga pomaga opóźnić proces starzenia się organizmu, a jej regularne uprawianie prowadzi do wzmocnienia całego ciała. Postawy jogi, czyli asany, zmuszają do ćwiczenia każdej części ciała, napinają oraz tonizują mięśnie i stawy, kręgosłup i cały kościec. Poprzez ćwiczenia oddechowe, fizyczne i medytacyjne, hatha-joga ma na celu oczyszczenie i połączenie umysłu i ciała. Zatem sztuka jogi zwiększa koncentrację, siłę, równowagę, elastyczność i gęstość kości. Ten typ jogi jest przeznaczony dla każdego bez względu na kondycję fizyczną więc jeśli poczułaś/łeś, że to może być coś dla ciebie przyjdź i spróbuj.

Zajęcia we wtorki godz. 17.50 i godz. 19.00 (po zebraniu min. 10 osobowej grupy). Zapisy w kasie MOSiR.

Mile widziane jest przyniesienie na zajęcia przez uczestników maty i klocków do jogi.

Zajęcia poprowadzi Anna Pawlus. Nauczyciel jogi RYT-200 rejestrowany w Yoga Alliance. Praktykuje od 15 lat. Dyplomowany naturopata, masażysta Shiatsu. Pracuje również dźwiękiem używając mis terapeutycznych oraz bańki chińskiej. Wykształcony filolog i muzyk. Ukończyła certyfikowany kurs trenera jogi w stylach hatha i vinyasa.