Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Nota prawna    Jak wyłączyć cookies?   
ZGODA
Zdjęcie przestawia wizualizację wirusa grupy Covid

Ograniczenia w związku z COVID!

Zgodnie z wytycznymi określonymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów, baseny udostępnia się liczbie klientów nie większej niż 30 % obłożenia.

Basen rekreacyjny 7 osób, basen duży 15 osób, sauna 3 osoby. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Obiekt funkcjonuje w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Prosimy o przestrzeganie wytycznych dotyczących stanu epidemii.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, do ustanowionych limitów liczby osób przebywających w pomieszczeniach (baseny, sauna, siłownia fitness), budynkach, obiektach, na określonej powierzchni, nie wlicza się osób: zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19. Okazanie dokumentu potwierdzającego fakt szczepienia ma charakter dobrowolny – to w interesie osoby chcącej skorzystać z danej usługi lub uczestniczyć w danym wydarzeniu jest wykazanie faktu zaszczepienia, jako uprawniającego do wejścia na teren objęty limitem, w przypadku osiągnięcia tego limitu.

Zasady korzystania z infrastruktury MOSIR (w tym wytyczne dot. funkcjonowania w związku z COVID-19) oraz zasady uczestnictwa w zajęciach określają stosowne regulaminy. Dokumenty opublikowano zbiorczo w zakładce pn. regulaminy.