Energia i siła

Zdjęcie przestawia kobietę w stroju sportowym dokonującej pomiaru obwodu talii

Zajęcia adresowane są dla każdego kto lubi ruch, na zajęciach pracujemy z muzyką.

To zajęcia fitness, podczas których spalisz kalorie, poprawisz kondycję, sprawność oraz wzmocnisz wszystkie grupy mięśniowe, ale przede wszystkim naładujesz siebie pozytywną energią.

Jednym słowem zadbamy o siebie w sposób holistyczny. Dla kogo? Dla każdego kto lubi ruch! Na zajęciach pracujemy z muzyką, łączymy elementy treningu funkcjonalnego, polegającego na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, tworząc krótkie choreografie, ale również ćwiczymy np. w kilkunastostrunowych blokach z doborem odpowiednich ćwiczeń.

Cennik:

  • 15.00 zł / wejście.

Godziny zajęć:

  • Poniedziałek godz. 20.00,
  • Środa godz. 20.00.

Zajęcia po zebraniu min. 10 osobowej grupy, zapisy w kasie MOSIR.
Zajęcia odbywać się będą w sali siłowni fitness – MOSiR Radlin.

Uwaga! Z przyczyn organizacyjnych standardowe dni i godziny odbywania się zajęć mogą ulegać zmianom. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi komunikatami dot. odbywania zajęć.

Zajęcia prowadzi Władysława Rduch – dyplomowany instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu różnorodnych form zajęć. Z wykształcenia Inżynier Środowiska, żona, mama oraz pasjonatka aktywnego stylu życia.

Zasady korzystania z infrastruktury MOSIR oraz zasady uczestnictwa w zajęciach określają stosowne regulaminy. Dokumenty opublikowano zbiorczo w zakładce pn. regulaminy.