Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Nota prawna    Jak wyłączyć cookies?   
ZGODA

Smukła sylwetka i bodyart

Zdjęcie przestawia kobietę w stroju sportowym dokonującej pomiaru obwodu talii

SMUKŁA SYLWETKA, SPALENIE ZBĘDNYCH KALORII – ćwiczenia wzmacniające z wykorzystaniem sprzętu (rowerki, wioślarz, bieżnia…), ćwiczenia na różne partie ciała pozwalające na spalanie kalorii i wyrzeźbienie sylwetki.

BODYART – ćwiczenia łączące w sobie wiele elementów z różnych dziedzin, m.in. ze świata jogi, fitnessu, tańca oraz fizjoterapii. Podczas ćwiczeń wykorzystuje się również wiele klasycznych technik oddechowych, dzięki czemu BODYART to trening nie tylko dobrze działający na ciało, ale również na umysł.

Zajęcia przeznaczone dla kobiet w różnych przedziałach wiekowych i odbywają się w sali siłowni fitness. Instruktor: Monika Króliczek.

Godziny zajęć

  • SMUKŁA SYLWETKA – Środa o godz. 19:30,
  • BODYART – Środa o godz. 20:15.

Uwaga! Z przyczyn organizacyjnych podane wyżej dni i godziny odbywania się zajęć mogą ulegać zmianom. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi komunikatami dot. odbywania zajęć.

Zasady korzystania z infrastruktury MOSIR oraz zasady uczestnictwa w zajęciach określają stosowne regulaminy. Dokumenty opublikowano zbiorczo w zakładce pn. regulaminy.