Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Nota prawna    Jak wyłączyć cookies?   
ZGODA

Sale sportowe

Duża sala – Pełno wymiarowa sala gimnastyczna, pokryta nowoczesną nawierzchnią. Sala wyposażona jest w klimatyzacje i nowoczesne oświetlenie.

Zdjęcie przestawia dużą salę sportową MOSIR w Radlinie w trakcie wydarzenia

Wszelkie zawody sportowe (mecze siatkówki, czy halowe zawody piłkarskie) odbywają się na dużej sali gimnastycznej. Na sali gimnastycznej swoje mecze ligowe rozgrywa Klub Siatkarski Górnik Radlin.

Zdjęcie przestawia małą salę sportową MOSIR w Radlinie w trakcie treningu szermierzy

Mała sala – Na małej sali odbywa się wiele zajęć sportowych, do których należą między innymi: zajęcia sekcji szermierki, lekcje wychowania fizycznego, aerobik, tenis stołowy.

Na parkiecie małej sali odmalowane są plansze – pola do szermierki które ułatwiają prowadzenie zajęć.

Cennik:

  • Duża sala – od 54,00 zł za godzinę
  • Mała sala – od 32,50 zł za godzinę.

Uwaga! Z przyczyn organizacyjnych dostępność sal w określonych dniach i godzinach może być ograniczona. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi komunikatami dot. godzin pracy.

Zasady korzystania z infrastruktury MOSIR oraz zasady uczestnictwa w zajęciach określają stosowne regulaminy. Dokumenty opublikowano zbiorczo w zakładce pn. regulaminy.


Foto: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radlinie