Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Nota prawna    Jak wyłączyć cookies?   
ZGODA

Zmiany godzin pracy

Standardowe godziny otwarcia basenów, sal sportowych, boisk, siłowni, itp. oraz godziny odbywania się zajęć stałych podano na indywidualnych podstronach im poświęconym.

Z przyczyn organizacyjnych standardowe godziny pracy okresowo ulegają zmianom.

UWAGA! Zgodnie z wytycznymi określonymi w rozporządzeniu Rady Ministrów, baseny udostępnia się liczbie klientów nie większej niż 30% obłożenia. Basen rekreacyjny 7 osób, basen duży 15 osób, sauna 3 osoby. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Obiekt funkcjonuje w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Prosimy o przestrzeganie wytycznych dotyczących stanu epidemii. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, do ustanowionych limitów liczby osób przebywających w pomieszczeniach (baseny, sauna, siłownia fitness), budynkach, obiektach, na określonej powierzchni, nie wlicza się osób: zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19. Okazanie dokumentu potwierdzającego fakt szczepienia ma charakter dobrowolny – to w interesie osoby chcącej skorzystać z danej usługi lub uczestniczyć w danym wydarzeniu jest wykazanie faktu zaszczepienia, jako uprawniającego do wejścia na teren objęty limitem, w przypadku osiągnięcia tego limitu.

BASEN DUŻY

  • W związku z dużą nieobecnością klas szkolnych, w sprawie wcześniejszych godzin dostępności basenu prosimy o kontakt z kasą MOSiR (tel. 324568017 wew. 27).

BASEN REKREACYJNY

  • Brak komunikatów.

SAUNA, SIŁOWNIA FITNESS DLA PAŃ

  • Brak komunikatów.

Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne zgłaszanie chęci skorzystania z sauny.

SALE SPORTOWE

  • Brak komunikatów.

BOISKO ORLIK

  • Brak komunikatów.

ZAJĘCIA STAŁE

  • Z powodu wprowadzonych nowych obostrzeń dotyczących COVID-19 zajęcia nauki pływania wstrzymane do dnia 31.01.2022 r.

Przypominamy! Ostatnia z podanych godzin oznacza koniec pracy.

Zasady korzystania z infrastruktury MOSIR, zasady uczestnictwa w zajęciach oraz wytyczne dot. funkcjonowania w związku z zagrożeniem COVID-19, określają stosowne dokumenty. Dokumenty opublikowano zbiorczo w zakładce pn. regulaminy.